Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'tan 24 ay vadeli 60.000 TL kredi fırsatı!

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank düşük faizli kredi kampanyası ile karşımıza çıktı. Yapılan açıklamaya göre üç kamu bankası ay 24 ay vade imkanıyla 60 bin TL kredi desteği sağlayacak.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank'tan 24 ay vadeli 60.000 TL kredi fırsatı!

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından müşterilerine özel fırsat geldi. Kredi kullanmak isteyip faiz oranlarından şikayet edenler için imkan sağlanırken 60 bin TL olarak ödemeler hesaplarında yerini aldı. Adı geçen kredi kampanyasında kimlerin yararlanabileceği ve başvuru detayları haberimizde.

KAMU BANKALARI 60 BİN TL KREDİDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası tarafından maaşını alanlara dev kampanya duyurusu yapılırken nakite ihtiyacı olanlar şubelere akın etti. Gelir belgesi ya da teminat olmadan 24 ay vadeli geri ödemeli 60 bin TL kredi için uygun faiz oranları belirlendi. Emekli maaşını bu kamu bankalarından alanlara nakit ödemeler anında yapılacak.

para-10.jpg

KREDİ BAŞVURUSU NASIL VE NEREDEN YAPILIR?

İhtiyaç kredilerinden yararlanmak isteyen müşteriler öncelikle mobil bankacılık, internet bankacılığı üzerinden bankalara gitmeden başvuru yapabilir. Herhangi bir teminat şartı gerekli olmadan 60 bin TL kredi Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından temin edilir.