Yapıkredi'den devrim niteliğinde fırsat! Son başvuru tarihi 31 Aralık 2022!

Türkiye'nin en gözde bankalarından birisi olan Yapıkredi'den çarpıcı bir hamle geldi. Peki kampanya ayrıntıları neler? İşte bütün bilgiler...

Yapıkredi'den devrim niteliğinde fırsat! Son başvuru tarihi 31 Aralık 2022!

Ülkemizin en çok ilgi gören bankalarından biri olan Yapıkredi'den sürpriz bir duyuru geldi. Yapıkredi, dev kampanyasını bu ay resmi internet sayfasından yayınladı. Yapıkredi tarafından verilen bilgiye göre kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Türkiye'nin en sevilen bankalarından biri olan Yapıkredi, kampanyanın tüm detaylarını resmi internet sitesinden duyurdu. Kampanyanın adı "GANT'ta 200 TL Worldpuan! Üstelik 8 taksitle!" olarak belirlendi.

Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından Yapıkredi'den konuyla ilgili olarak çok çarpıcı bir açıklama geldi. Kampanya detayları neler? İşte tüm detaylar...

KAMPANYA HAKKINDA TÜM BİLGİLER!

World Mobil kampanyası kapsamında 19-31 Aralık 2022 tarihleri arasında GANT mağazalarından ve www.gant.com.tr online mağazasından yapılacak 1.750 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 200 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Puan kampanyası sadece bireysel kredi kartları ve banka kartları ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılan alışverişlerde de puan kazanılmaktadır.

Puanlar asıl karta yüklenir.

Kampanya süresi içerisinde ürün iadesi ve benzeri nedenlerle kampanya koşullarının sağlanamadığı durumlarda puan kazanımı olmayacaktır.
Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamaz.
Kampanyaya katılmak için World Mobil uygulamasının iPhone veya Android cep telefonuna indirilmesi gerekmektedir.

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için "Kampanyalar" alanında ilgili kampanyanın "Katıl" butonuna tıklanmalıdır.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Ocak 2022 tarihine kadar yüklenecektir.
Puanların son kullanım tarihi 7 Şubat 2023'tür.
Kullanılmayan puanlar 8 Şubat 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden kampanyaya dahil Yapı Kredi World Üye İşyeri'nde geçmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 8 taksit seçeneği sunulmaktadır.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Ganter Mağazacılık Ticaret Anonim Şirketi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tipografik hatalar bağlayıcı değildir.

Bu kampanyaya katılımınızla birlikte 19-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Bankaların sanal ve fiziki POS'larından kredi ve banka kartı işlem verileriniz toplanacaktır.

Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızın tespiti, takibi ve kampanya koşulları doğrultusunda kampanyadan faydalanabilmeniz amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterilerinin Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz.