Ziraat Bankası, HalkBank, VakıfBank ve Akbank Acil nakit ihtiyacım var diyenlere büyük haber! Başvuru sahibine 100 bin TL!

Kredi haberleri birbiri ardına gelirken nakit ihtiyacı olan vatandaşların yüzü güldü. Ancak aynı zamanda esnaf kredisi de lanse edilirken düşük faizi...

Ziraat Bankası, HalkBank, VakıfBank ve Akbank Acil nakit ihtiyacım var diyenlere büyük haber! Başvuru sahibine 100 bin TL!

Kredi haberleri birbiri ardına gelirken nakit ihtiyacı olan vatandaşların yüzü güldü. Ancak aynı zamanda esnaf kredisi de lanse edilirken düşük faizi ve ödeme kolaylığı sayesinde yoğun ilgi gösterildi. Peki düşük faizli kredi şartları neler, başvurular nasıl yapılır? İşte detaylar... Kredi haberleri birbiri ardına gelirken nakit ihtiyacı olan vatandaşların yüzü güldü. Ancak aynı zamanda esnaf kredisi de lanse edilirken düşük faizi ve ödeme kolaylığı sayesinde yoğun ilgi gösterildi. Peki düşük faizli kredi şartları neler, başvurular nasıl yapılır? İşte detaylar...Acil paraya ihtiyacı olan esnafa müjdeli haber geldi. Son dönemde yaşanan zorlu ekonomik durum karşısında bankaların faiz artırımına karşı kredi çekemeyen vatandaşlara müjdeli haber geldi. 4 büyük banka ödeme kolaylığı ile kredi sunarken faiz oranı da neredeyse sıfırlandı. Esnaf 500 bin TL limitli 60 ay vadeli 0,75 faiz oranıyla kredi desteği aldı. İşte, esnaf kredisi hakkında merak edilenler detaylar haberimizde..

4 BÜYÜK BANKADAN DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve Akbank kredileri 36 ay vade için yüzde 1,59 faiz oranı ile hesaplanıyor. Bu bankalar faiz oranlarını düşürdükten sonra nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kredi başvurularını başlattı. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar için şubeye gitmeden bankacılık açısından gerçekleşmektedir.

HALKBANK ESNAF KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

-En az üç yıllık faaliyet süresini tamamlamak -Esnaf ve Sanatkârlar Odasına ve ayrıca Esnaf ve Sanatkârlar Sicil Müdürlüğüne kayıtlı olmak -İşyerinin veya ikametgâhının bulunduğu ilçede faaliyet gösteren Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifine ortak olmak, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip gerçek kişiler Halkbank avantajlarıyla bu kredilerden yararlanabilirler. -Esnaf kefalet kredisi başvuruları için en az 3 aydır üye olmak -Tapu ve araç teminatı göstermek -Esnafın yıllık cirosunu gösteren belge.

HALKBANK ESNAF KREDİSİ FAİZ ORANI

Esnafa destek amaçlı başlatılan bu kredi kampanyasında esnafa 60 ay vade imkanı verilirken 0.75 faiz ile 500 bin TL limit ile destek sağlanıyor. Kurumun resi internet sayfası üzerinden esnaf kredisine ilişkin yer alan bilgiler şu şekildedir; -İşletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik 500 bin TL kredi fırsatı -İşyeri ya da taşıt alımı için 1.500.000 TL yatırım kredisi -Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kefaleti ya da Bankaca Doğrudan Kullandırım imkanı -Azami 60 ay vade ve 1,3 ve 6 aylık ödeme seçeneği