Ziraat Bankası Hamleyi Yaptı! Bu Şartları Sağlıyorsanız 100 TL Hediye Ediliyor!

Yeni yıl için tüm kampanyalarını güncelleyen Ziraat Bankası, geçtiğimiz günlerde Bankkart Lirası ile kültür ve sanat harcamalarına destek verileceğini açıklamıştı. Ziraat Bankası, 2023 yılı itibari ile tüm pazarlamasını değiştirerek müşterileri için yeni bir açık beyan yayınladı.

Ziraat Bankası Hamleyi Yaptı! Bu Şartları Sağlıyorsanız 100 TL Hediye Ediliyor!

Ziraat Bankası, girişimle ilgili detayları resmi internet sitesinde paylaştı. Ziraat Bankası, kültür ve sanat harcamaları için 100 Bankkart Lirası bağışlayacağını açıkladı. Ziraat Bankası internet sitesinde, "Bu kapsamda müze, sinema, tiyatro ve konser bileti alımlarınızda %10 Bankkart Lirası toplamı 100 TL'ye eşit olacak!" 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya bilgileri de açıklandı.

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası'ndan yapılan açıklamada, "1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile Müze, Sinema, Tiyatro ve Konser bileti satın aldığınızda toplamda 100 TL kazanma fırsatı" denildi. Kampanya koşulları hakkında da müşterilere bilgiler verildi.

Ziraat Bankası 100 TL Bankkart Lira Kampanyası Katılım Koşulları

Ziraat Bankası'nın daha önce duyurmuş olduğu kampanya çerçevesinde katılım koşulları da belirlendi. Banka, 31 Ocak'a kadar geçerli olan kampanyanın detaylarını açıkladı. Kampanyaya katılmak için gerekli koşullu listeye ilişkin aşağıdaki koşullar yayımlandı:

  • Kampanya süresince konser, sinema ya da müze bileti satın alan müşteriler, 100 TL Bankkart Lirası ya da toplam satın alma tutarının %10'u kadar hediye kazanırlar.
  • Kampanyadan faydalanmak için işlem öncesinde Bankkart Mobil'den kampanyaya dahil olmak gerekmektedir.
  • Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özellikleri kullanılarak yapılacak işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına Bankkart Lirası yüklenecektir.
  • Kampanyaya katılan her katılımcı Bankkart'tan 100 TL'ye varan kazanma fırsatı yakalar.
  • Kampanyaya sadece orijinal kart sahibi tüketiciler katılabilir. Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesini ziyaret edin.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi de Sunuyor

Ziraat Bankası'ndan kredi başvurusu yapmak isteyen bireysel kart sahipleri, mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirler. Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan ve daha önce düzenli kredi ödemesi yapanlara kredi önceliği verildi. Emekli maaşınız yerine ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız internet bankacılığı üzerinden hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz.