Ziraat Bankası Öğrencilere Müjdeyi Verdi! 36 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

Ziraat Bankası internet sitesinde "Ders Çalışmak Sizde, İhtiyaçlarınızı Karşılamak Bizde" başlıklı eğitim finansmanı programını öğrencilerin...

Ziraat Bankası Öğrencilere Müjdeyi Verdi! 36 Ay Vadeli Kredi Fırsatı!

Ziraat Bankası internet sitesinde "Ders Çalışmak Sizde, İhtiyaçlarınızı Karşılamak Bizde" başlıklı eğitim finansmanı programını öğrencilerin hizmetine sunmuştur. Buna göre 50.000 TL'ye kadar okul kredisi 36 ay vade ve minimum kredi fırsatı ile sunuluyor. Ziraat Bankası'ndan düşük kredili 36 ay vadeli eğitim kredisi fırsatı geldi. Öğrenim kredisi kullanmak isteyen öğrencilere Ziraat Bankası tarafından çeşitli okul, üniversite, kurs ve özel eğitim harcamalarını karşılamak üzere eğitim kredisi verilmektedir. 50.000 TL'ye kadar, 36 ay vade ve yüzde 1.89 faiz oranı ile eğitim kredisi fırsatına başvurabilirsiniz. Dar ve orta gelirliler için her şeyin pahalı olduğu bu dönemde eğitim ve dershanelere para ödemek neredeyse imkansız. Bu nedenle bankalar web sitelerinde kredi fırsatlarının reklamını yapmakta ve halka uzun vadeli, düşük faizli krediler sunmaktadır.

Tüm Kampanya Detayları

Ziraat Bankası internet sitesinde yer alan kredi detaylarında öğrenim kredisi ile ilgili bilgiler yer almaktadır. Sonuç olarak banka, öğrencilerin sunduğu kredinin kapsamını her türlü eğitim giderleri için 50.000 TL'ye kadar krediyi içerecek şekilde genişletiyor. Bu kredinin azami vade süresi 36 aydır. 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kredilerde 24 aya varan vade imkanı sunuyor. Son olarak banka, değeri 100.001 TL ve üzeri olan öğrencilere 12 aya varan vade ile öğrenci kredisi vermektedir. 50.000 TL'ye kadar olan krediler için vade penceresi 36 aya kadar; 50.001 TL ile 100.000 TL arasındaki kredilerde 24 aya kadar; 100.000 TL üzerindeki kredilerde ise 12 aya kadar vade imkanı sunulmaktadır. Kredi, öğrencinin veya kursiyerin ailesine, öğrencinin veya kursiyerin eğitim masraflarını karşılayan herhangi bir aile bireyine veya öğrenci veya kursiyerin kendisine düzenli ve sürekli gelir sağlayan bir işi varsa verilebilir.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası tarafından sağlanan Öğrenim Kredisi başvuruları sadece Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla yapılabilir. Öğrenim kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz en yakın Ziraat Bankası şubesidir. Ziraat Bankası kredi hesaplama tablosunu net bir şekilde yukarıda görebilirsiniz. Bu tablo üzerinden hesaplamalarınızı yapabilirsiniz.