Ziraat Bankası ve Bim Anlaştı! 5 Bin TL Kredi 0,79 Faiz İle Verilecek!

Ziraat Bankası ülkemizde her zaman için yeniliklere imza atmayı başaran bankalar arasında bulunmaktadır.

Ziraat Bankası ülkemizde her zaman için yeniliklere imza atmayı başaran bankalar arasında bulunmaktadır. Banka son zamanlarda kredi dünyasında çığır açabilecek bir girişim ile birlikte birçok kişinin ihtiyaçlarını yeniden karşılayacağını açıkladı. Banka Türkiye de en fazla şubesi bulunmakta olan marketler zinciri olan Bim ile anlaşma yaparak kredi vereceğini duyurdu. Kredi deneme olarak ilk etapta sunulacağından her hangi bir kazanç bu noktada beklenmiyor. İlk sefere mahsus olarak son derece uygun oranlarda verilecek.

5 Bin TL

Ziraat Bankası ve Bim Anlaştı! 5 Bin TL Kredi 0,79 Faiz İle Verilecek! Alınabilecek maksimum kredi miktarı olarak 5 bin TL uygun görülmüş. Bu kredinin vatandaş tarafından ilgi görmesi ile birlikte daha yüksek miktarlarda kredi verileceği de belirtiliyor. Tamamen deneme maksadıyla verilecek olan kredi yoğun ilgi ile karşılanmasına kesin gözüyle bakılıyor.

0,79 Faiz

5 Bin TL Kredi 0,79 Faiz İle Verilecek! Böylece piyasa koşullarında verilmiş olan en uygun kredi unvanıyla kredi sunulmuş olacak. Piyasa koşullarında ihtiyaç kredisi 1,50-2,00 arasında verilmektedir. Bu sebeple Ziraat Bankası ile Bim arasında yapılan anlaşma ile verilecek olan kredi yoğun bir talep patlaması olacağı tahmin ediliyor. Kredi bankanın internet şubesinden veya Bim üzerinden yapılabiliyor. Marketlerde kredi başvurusu yapılmayacak direk olarak internet sitesi üzerinden kredi sağlanacak.

Kimler Alabilecek

Krediyi kimlerin alabileceği ise gene aynı şekilde merak konusu. Krediyi her Türk Vatandaşı alabilecek. Kredi notunun uygunluk şartı aranacak. Bunun dışında belirgin olarak aranan genel şartlar dışında her hangi bir başka şart aranmayacak. Bu sebeple başvuru yapan vatandaşların hemen hemen yüzde yüzü tarafından kredinin alınabileceği belirtiliyor.

Marketler zinciri bilindiği üzere neredeyse tüm alanlarda hizmet vermektedir. Kredi piyasasına da girmek isteyen Bim ile birçok vatandaş uygun bir şekilde kredilerini kullanabilecek. Böylece kredi piyasasına bir yenilik daha gelmiş olacak. Diğer marketler zincirleri de büyük bir olasılıkla benzer kampanyalar ile ilgili anlaşmalar yapacaklar. Burada tabi ki karlı olan vatandaşlar olacak. Uygun koşullarda kredi aramakta olan vatandaşlar neredeyse tüm piyasaları alt üst eden marketler zincirleri sayesinde uygun kredi kullanabilecek.