Ziraat Bankkart Combo Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Türkiye’nin köklü bankalarından birisi olan ziraat bank artık kendi markasında kendi kredi kartını kullanıyor. Yıllardan beri kaliteli bankacılık hizmetleri ile güven kazanarak en çok tercih edilen banka oldu.

 Ziraat bankası, son yaptığı hamle ile bir devrim yaparak müşterilerine bankacılık hizmetlerinde bir yenilik daha getirdi. Ziraat Bankası kendi markasını kullanarak Bankkart Combo ile müşterilerine hizmet sunmaya başladı. Ziraat Bankart Combo, fraklı özellikleri ile bankacılık sektörünün bir ilki oldu.

 Ziraat Bankkart Combo Nedir?

 Ziraat Bankasının en son yeniliklerin biri olan Ziraat Bankkart combo, fraklı özellikleri ile gündeme de en çok konuşulan banka kartı oldu. Ziraat Bankkart combo nedir? Kısaca anlatmak gerekirse bu kart iki kartın birleşmesi ile içinde hem banka kartı hem de kredi kartı özelliklerini barındıran bir banka kartıdır.

 Ziraat bankası müşterileri önceden kullandıkları iki kart ile yaptıkları bankacılık hizmetlerini artık tek kart olan Ziraat Bankkart combo ile yapabiliyorlar. Kullanım kolaylığı olan ziraat bankasının bu yeniliği ile banka müşterileri artık ceplerinde iki kartı taşımak zorunda kalmıyorlar.

 Ziraat bankası müşterileri hem kredi kartı hem de banka kartlarını yanlarında bulundurarak bir hayli zorlanarak ayrı ayrı bankacılık hizmeti alıyorlardı. Ülkemizde bir ilke imza atan ziraat bankası Ziraat Bankkart combo ile müşterilerine daha hızlı ve zahmetsiz bankacılık hizmeti vermeyi hedefliyor.

 Ziraat Bankası artık kendi kredi kartı markası ile iki kredi kartını birleştirerek müşterilerinin işlerini kolaylaştırarak ülkemizde neden tercih edilen bir banka olduğunu tekrar kanıtlamış oldu.

 Ziraat bankasının büyük bir özveri ile çalışmasının ardından kısa sürede hayata geçirdiği Bankkart Combo ile müşteriler yaptıkları alışverişlerde tek kart ile isterlerse kredi kartı harcaması, isterlerse banka kartı harcamalarını yapabilecekler.

 Ziraat bankası müşterileri tarafından kullanılmaya başlanılan Bankkart Combo müşterilerin takdirini ve memnuniyetlerini topladı. Ziraat Bank müşterisinin çeşitli ödemeleri ve diğer harcamaları banka kartlarında bakiye olmasa bile kredi kart ile kolay yapılabilmesinden dolayı çok takdir ediliyor.

  Bankkart Combo Özellikleri Nelerdir?

 Ziraat Bankasının verdiği kaliteli bankacılık hizmetleri arasına giren en son yeniliği Bankkart Combo ile banka kartında bir devrin yaşandı. Ziraat bankasının son günlerde müşterilerinin hizmetine sunduğu Bankkart Combo kredi kartı ile banka kartlarının birleşimden ortaya çıkan tek kart olarak hızlı işlem yapılmasını sağlayan bir ziraat bankası yeniliğidir.

 Bankkart Combo ile Ziraat Bankası müşterileri, bu kartı da önceden kullandıkları maximum kart gibi Bankkart Combo ile de Ziraat ATM’lerinden para çekebiliyor ve internet alışverişi yapabiliyorlar.

 Ayrıca Bankkart Combo kullanıcılarına yaptıkları alışverişlerde puanlar vererek Combolira adında kumbara hesabı da oluşturuyor. Bankkart combo kullanıcıları istedikleri zaman Combolira hesaplarındaki birikimlerini de harcayabiliyorlar.

 Ziraat Bankkart Combo çeşitleri ve özellikleri arasında kullanıcılarına sunduğu avantajlar şunlardır:

 l Bankkart Combo

l Bankkart Combo Gold

l Bankkart Combo Platinum

l Bankkart Başak

l Bankkart Genç

l Bankkart Girişimci

l Bankkart Business

Ziraat Bankkart Combo çeşitleri arasında büyük farklılık olamamakla birlikte sadece Bankkart Combo Platinum avantajları arasında kullanıcısına ferdi yardım kredisi, araç yardım kredisi ve konut yardım kredisi olanakları bulunuyor.

 Ziraat Bankası Bankkart Combo Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

Ziraat bankasının verdiği bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyen banka müşterileri Bankkart Combo sahibi olarak bu kart için başvurularını şu yollardan yapabilirler:

 l Bankkart Combo başvurusu yapmak için https://www.ziraatbank.com.tr/ internet adresinden yapabilirler.

l Bankkart Combo başvurusu yapmak için Ziraat Bankasına SMS aracılığı ile başvurabilirsiniz.

l SMS ile Bankkart Combo başvurusu yapmak için COMBO yazıp boşluk bırakılıp ve T.C. kimlik numarası yazılır ve sonra 4757’ye gönderilir.