İş Bankası Alışverişlerinize 500 TL MaxiPuan Veriyor! Her Alışverişte Kazançlı Çıkacaksınız!

İş Bankası'nın kampanyasıyla birlikte alışverişlerinize 500 TL MaxiPuan fırsatı sunulacak. Peki kampanyaya katılım ve bonus kazanımı için hangi şartları karşılamalısınız? İş Bankası harcadıkça kazandıran fırsat...

İş Bankası Alışverişlerinize 500 TL MaxiPuan Veriyor! Her Alışverişte Kazançlı Çıkacaksınız!

İş Bankası'nın sunmuş olduğu kampanya ile birlikte harcadıkça bonus kazanıyorsunuz. 500 TL MaxiPuan bonusu için aranan şartlar açıklandı. İş Bankası'ndan dev fırsat...

İş Bankası'nın maximum mobil içerisinde online alışverişler için büyük kampanya başlattı. 2023 yılıyla beraber yeni kampanya haberleri verilirken 150 TL ve üzeri ilk alışverişlere özel yüzde 10 olmak üzere toplamda 500 TL maxi puan hediye verileceği duyuruldu. İşte, İş bankası maximum kampanya detayları haberimizde yer almaktadır.

İş Bankası maximum mobil üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan yeni kampanyadan yararlanmak için maximum özellikli kredi kartları dahil edilirken 150 TL ve üzeri ilk alışverişlere özel yüzde 10 olmak üzere toplamda 500 TL pazarama maxi puan hediye edilmesine karar verildi. Kampanyadan ise 2022 yılında yararlanan müşterilerin faydalanamayacağı bilgisi verildi.

İŞ BANKASI MAXİMUM KAMPANYA

Pazarama Online Alışveriş’ten tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize %10 Pazarama MaxiPuan kampanyası kapsamında Pazarama MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişin yapıldığı ay içerisinde kullanılması gerekir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan’ların iadesi yapılarak kazanılan puanlar geri alınır.

Ocak ayı içerisin de yapılan alışverişlerde MAxipuanlar 15 Şubat 2023 tarihinde yükleme yapılarak 31 Mart 2023 tarihine kadar kullanılabileceği belirtildi. Bununla beraber kullanılmayan maxipuanlar ise 1 Nisan 2023 tarihinde silinecektir.

Pazarama Online Alışveriş’ten yapılan harcamalar üzerinden işlem anında %2 Pazarama MaxiPuan kazanma imkanı verilir. 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olan yüzde 2 pazarama maximum alışveriş başına aktarılan hediye puanlar ise 100 TL olarak sınırlı kabul edildi.